Онлайн-курси

Пропонуємо вашій увазі авторські курси від редакторів та друзів сайту geeks.in.ua. Усі викладачі мають великий викладацький досвід та індивідуальний підхід до тем, які розкриваються в цих відео-уроках.

Але найголовніше – всі лектрори практики, тобто безпосередньо працюють у тій галузі, яку викладають.


Онлайн-курс “Перше знайомство з HTML”

Хочете навчитись створювати сайти та оволодіти навичками роботи з HTML та CSS? Тоді цей курс саме для вас! Він розрахований на новачків, які тільки починають знайомитись зі світом веб-розробки та дизайну. Хоча зараз є багато автоматизованих сервісів, які дозволяють створити сайт за два кліки, все ж таки володіння базовими навичками HTML та CSS є обов’язковим, якщо ви хочете розібратись як функціонують сайти, та зрозуміти, що знаходиться у них “в середині”.

Перше знайомство з HTML

Перейти до курсу на сайті

Цей курс з додатковими матеріалами на платформі Udemy


Онлайн-курс “Знайомство з WebVR”

Віртуальна реальність у браузері? Невже це можливо? Так! За допомогою експериментального JavaScript API WebVR можна отримати доступ до пристроїв віртуальної реальності, таких як Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear VR або Google Cardboard, безпосередньо у браузері! WebVR здатний працювати на будь-яких пристроях, незалежно від операційної системи та апаратного забезпечення. Не потрібно завантажувати і встановлювати спеціальні програми та інший контент – все запускається в браузері. Простіше кажучи, для того щоб поринути у віртуальну реальність, достатньо лише відкрити веб-сайт, який було створено за допомогою технологій WebVR. Навіть якщо у вас немає спеціального шолома, ви зможете користуватись таким сайтом, як звичайним – за допомогою клавіатури та миші. В цьому курсі ми будемо вчитись створювати сайти за допомогою WebVR. Віртуальна реальність набагато ближче, ніж ви вважаєте.

Знайомство з WebVR

Перейти до курсу на сайті

Ми не зазіхаємо на лаври Прметеуса чи Ед-Ери, яких ми дуже поважаємо, наші курси не великі та мають більш прикладний характер – мінімум теорії та максимум дії.